Buldozeeer: To je skor vizitka Dopravného Dispečingu nikoho iného lebo oni sa vykašľali na to a neposlali tam Zalozne Vozidlo. A aj ked napríklad 3604 niekde behala mohli mať aspoň na toľko inteligencie a zavolať na 4.DPA nech okamzite pošlú ZV na linku. Aspoň vidíš koho platíme za tých 22sk jednou jazdou, ale oni na to koľko času berú nám nepozerajú lebo nám za to neplatia hnisaci kancelarsky.
Ike
Kua, som sa vcera vratil po dvoch tyzdnoch do BA a kukam ze na 21 skoro vsetky plynaky boli....
Inak bol som pri mori v jednom Greckom letovisku a behali tam KRATKE TAMBUSY!!!!!
Btw. Bulharskych colnikov by som inak vystrielal = su to namysleni smradlavi cigosi...