Andy:To je pomerne logické.Však po fabrikách a stavbách si asi nechodil.Keby si do akejkoľvek dediny v SR ako turista prišiel,pri akých činnostiach by si videl ľudí?Pri sedení v krčme alebo pri sedení v krčme.
bola to haluz...
Z
Cez obed som nakukla do dostupných trenčianskych info a.....NIČ. ? Ospravedlňujem sa teda všetkým za prehnané nadšenie, ? záverom dodávam, že ten ik mal na v strede na prednej maske malý žltý alebo biely kruh a malé špecifické detaily na ozdobnej čiernej maske blízko nárazníka.
Čo to tak mohlo byť? ?