Reply on: Darro #26350:
Ked hovoríš o tom, dnes som mal nesmiernu smolu na cestovanie celý deň. A to som sa všade ponáhľal a šetril minúty. Pred obedom som v Ružinove čakal na električku asi 12 minút, poobede na trolejbus asi 20 minút (to som aj volal na dispečing, že či mám čakať alebo ísť pešo, ale povedali, že to už vyriešili.. ) No a do tretice... Poobede som cestoval Ikarusom 280 #1919, hrozný vrak.
Z
Cez obed som nakukla do dostupných trenčianskych info a.....NIČ. ? Ospravedlňujem sa teda všetkým za prehnané nadšenie, ? záverom dodávam, že ten ik mal na v strede na prednej maske malý žltý alebo biely kruh a malé špecifické detaily na ozdobnej čiernej maske blízko nárazníka.
Čo to tak mohlo byť? ?