Reply on: Ike #26349:
Neviem už rozdiely, ale v oboch krajinách bolo vidieť ľudí len v dvoch činnostiach. Jedna bolo sedenie na mnohopočetných lavičkách pred domami a druhou žobranie. Hlavne decká.
bola to haluz...
Ike
Vlastne ja som bol cez Madarsko, Srbsko, Bulharsko...
Rumunsko si radsej neviem predstavit okrem ineho, ze by tam stale hrali O-Zone... ☺