Reply on: Ike #26349:
Neviem už rozdiely, ale v oboch krajinách bolo vidieť ľudí len v dvoch činnostiach. Jedna bolo sedenie na mnohopočetných lavičkách pred domami a druhou žobranie. Hlavne decká.
bola to haluz...
Buldozeeer
POSLEDNA 93 pri Braniku o 20:08 a uz dve vynechali a dalsia ide teraz o 20:43 a ide jak drbo!
ZASRANY DPB!