Reply on: Ike #26349:
Neviem už rozdiely, ale v oboch krajinách bolo vidieť ľudí len v dvoch činnostiach. Jedna bolo sedenie na mnohopočetných lavičkách pred domami a druhou žobranie. Hlavne decká.
bola to haluz...
S499.1023