Reply on: Darro #26350:
Ked hovoríš o tom, dnes som mal nesmiernu smolu na cestovanie celý deň. A to som sa všade ponáhľal a šetril minúty. Pred obedom som v Ružinove čakal na električku asi 12 minút, poobede na trolejbus asi 20 minút (to som aj volal na dispečing, že či mám čakať alebo ísť pešo, ale povedali, že to už vyriešili.. ) No a do tretice... Poobede som cestoval Ikarusom 280 #1919, hrozný vrak.
Ike
Je to mozne, v Rumunsku som nebol, ale Bulhari su namysleny spinavci... Neviem ako pri mori... ale tych 200km mi stacilo... V porovnani s BG je Srbsko a Cierna Hora moderna Europska Krajina...
Krasna dialnica od Belehradu po mesto Nis