Keď už sa o tých EČV píše - na základe čoho sa okrem euroznačiek BA-xxx KA, KB, ... (teraz je myslím aktuálne KN až KS) vydávajú aj BA-xxx LB? Žeby nejaká móda? Lebo okrem pár busov DPB a jednej multikáry technických služieb som tie LB videl len na nových džípoch ... ?
S499.1023