Andy:To je pomerne logické.Však po fabrikách a stavbách si asi nechodil.Keby si do akejkoľvek dediny v SR ako turista prišiel,pri akých činnostiach by si videl ľudí?Pri sedení v krčme alebo pri sedení v krčme.
bola to haluz...
Ike
Vlastne ja som bol cez Madarsko, Srbsko, Bulharsko...
Rumunsko si radsej neviem predstavit okrem ineho, ze by tam stale hrali O-Zone... ☺