MaVal:No na tom nevidím nič zvláštneho ani komického.DPB má normálnu autoškolu.
, skoro som zdochol, ked som si predstavil, ako sa v DPB vyucuje autoskola, navyse jazdy studentov v dispofeldach ?
Potom sa musel vrátiť a zobrať nás.
J