Reply on: TeBeCe #26144:
4827 som tuším pred pár dňami videl, tuším na L93 alebo 94....
oznacene logomDPB (ak sa nemylim, tak je to povinne oznacenie). Takze tak.

, skoro som zdochol, ked som si predstavil, ako sa v DPB vyucuje autoskola, navyse jazdy studentov v dispofeldach ?
Potom sa musel vrátiť a zobrať nás.
J