Reply on: Andy #26191:
Navyše B v DPB stojí 12138, a napríklad v takej Autoškole 1, ktorá je osvedčená to je len 9300.
oznacene logomDPB (ak sa nemylim, tak je to povinne oznacenie). Takze tak.

a tak som sa previezol od Polusu. Mohol som ísť hneď na elinu a takto som išiel najprv k slimáku a potom na električku. Keby si aspoň priznal chybu, keď mu človek povedal, že nemá tabuľku, ale ešte bol drzí. ? ?
, skoro som zdochol, ked som si predstavil, ako sa v DPB vyucuje autoskola, navyse jazdy studentov v dispofeldach ?
J