K autoskole: O tej autoškole viem hádam odjakživa, ani neviem odkiaľ, ale asi z plagátikov. Ich autoškolovú feldu stretávam bežne. Ale že by som si zrovna v DPB mal robiť vodičák? Však ten podnik je sám o sebe hrozný a ešte aby ma tam niekto učil jazdiť? Skúste ma presvedčiť , aby som šiel tam, resp. vysvetliť, aká je výhoda DPB autoškoly oproti iným. Práve sa totiž rozhodujem, kam ísť.
oznacene logomDPB (ak sa nemylim, tak je to povinne oznacenie). Takze tak.

a tak som sa previezol od Polusu. Mohol som ísť hneď na elinu a takto som išiel najprv k slimáku a potom na električku. Keby si aspoň priznal chybu, keď mu človek povedal, že nemá tabuľku, ale ešte bol drzí. ? ?
J