Reply on: TeBeCe #26144:
4827 som tuším pred pár dňami videl, tuším na L93 alebo 94....
oznacene logomDPB (ak sa nemylim, tak je to povinne oznacenie). Takze tak.

a tak som sa previezol od Polusu. Mohol som ísť hneď na elinu a takto som išiel najprv k slimáku a potom na električku. Keby si aspoň priznal chybu, keď mu človek povedal, že nemá tabuľku, ale ešte bol drzí. ? ?
, skoro som zdochol, ked som si predstavil, ako sa v DPB vyucuje autoskola, navyse jazdy studentov v dispofeldach ?
Potom sa musel vrátiť a zobrať nás.
fobust
Pijem akurat vodu s bublinkami. Tak ked je tych vyhybiek tak priserne vela, tak mi ich vymenuj. Ja viem akurat o tych na Patronke... Nechce sa mi rozmysla, navyse mam telefonat z nemecka, musim pocuvat...