ako sa "nastavuje" vyhybka u trolejbusoveho vedeni? Z kabiny vodica? A to sa len posunu palice alebo ta samotna vyhybka?
Potom sa musel vrátiť a zobrať nás.
V Pardubiciach som este nikdy nebol, takze pri najblizsej ceste do Ciech mam o dovod viac sa tam zastavit.
fobust
Nie, ani v 510 ani 515. Ale na stanici som mal pocit ze som nieco videl. Vies, nesledoval som to velmi... Bol som dost unaveny.. ?