Reply on: galiyosha #26169:
Dispečeri sú tiež takí aj onakí. Poznám dispečerov, ktorí naozaj spravia všetko pre plynulú dopravu a nezmyslami sa nezaoberajú, poznám aj takých , ktorí nenapíšu žiaden priestupok ale z lenivosti, no a nakoniec pozná aj takých, čo si dispečerstvom riešia svoje vlastné komplexy a "Nabonzuješ!" je pre nich najvyššie prikázanie...
V Pardubiciach som este nikdy nebol, takze pri najblizsej ceste do Ciech mam o dovod viac sa tam zastavit.
fobust
Nie, ani v 510 ani 515. Ale na stanici som mal pocit ze som nieco videl. Vies, nesledoval som to velmi... Bol som dost unaveny.. ?