Reply on: galiyosha #26169:
Dispečeri sú tiež takí aj onakí. Poznám dispečerov, ktorí naozaj spravia všetko pre plynulú dopravu a nezmyslami sa nezaoberajú, poznám aj takých , ktorí nenapíšu žiaden priestupok ale z lenivosti, no a nakoniec pozná aj takých, čo si dispečerstvom riešia svoje vlastné komplexy a "Nabonzuješ!" je pre nich najvyššie prikázanie...
galiyosha
Re #26151 S499.1023: No to by bolo super, aj ked pri mojich (ne)znalostiach by som ho asi len tak pocuval a vlastne by so mnou zabijal cas. Kazdopadne najblizsie, ked pojdem do Prahy, dam urcite vediet.
Re #26152 S499.1023: Ak by si tam mal cestu skor ako ja, tak by som ti bol povdacny. Tie texty vyzeraju byt velmi hodnotne.
Re #26160 overkill: Samozrejme, ze vodici nemaju jazdit tak, aby ohrozoval okolitu dopravu, ale ja sa stretavam skor s javom, ze okolitu dopravu vylozene brzdia.