Reply on: fobust #26163:
Videl si v nejakom nočáku SBS-kára?
V Pardubiciach som este nikdy nebol, takze pri najblizsej ceste do Ciech mam o dovod viac sa tam zastavit.
) a zbytocne tak namiesto 8 Kc listka pouzil listok 13 Kc. Sice som ziskal este jednu zonu naviac, ale tuto som aj tak nevyuzil...
galiyosha