Reakcia na: Beus #25563:
Ja si pamatam ako som bol v 7787+7788 v zastavke Svantnerova a museli sme stat na magnetoch, lebo voz zacal cuvat na Damborskeho... To je sila.
Ono drviva vacsina vozov s tym problem nema, ale stale sa pocita s tym, ze sa moze vyskytnut voz, ktory by to tam eventualne neustal. A kym budeme stale pocitat s tym, ze si niekto mohol odflaknut robotu, tak sa daleko nedostaneme
Len vies - sme v BA, a nikdy sa to...a tak dalej 
A vobec, rovno zrekonstruovat celu trat na SNP, a urobit predlzenie na Mierko a Hl.stanicu
(konecne by sme mali v BA krizovatku 4 trati (aj ked asi nie odvsadial vsade) )
Celo je na tom myslim este horsie nez 7075.

TeBeCe
BRATISLAVA 25. júna (SITA) - Na bratislavskom Vajanského nábreží sa dnes ráno zrazila električka číslo 12 s nemeckým zájazdovým autobusom. Hoci nehoda vyzerala podľa svedkov hrozivo, nikto sa pri nej nezranil. Agentúre SITA to povedala bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Miháliková. Dodala, že dopravu usmerňuje polícia, no napriek tomu sa tam tvoria rozsiahle dopravné zápchy. Cesta je totiž prejazdná iba v jednom jazdnom pruhu. Polícia preto vyzýva vodičov, aby sa tomuto miestu radšej vyhli.
Copyright © SITA 2004
[25. 6. 2004 9:15:00]