Reply on: Beus #25543:
Tá výhybka má prípravu na elektrické stavanie odkedy tam je... tie káble už budú také hnilé, že ich aj tak bude treba vymeniť. Ale elektrické ovládanie nič nerieši - čo keď nepostaví. Problém je v DP - ako môže vyjsť na trať vozidlo, ktoré má čo len teoretickú možnosť neudržať sa v kopci? A čo keď tam ten vodič zastaví, lebo neviem čo, bude trebárs chcieť pustiť niekoho, a práve vtedy odstane infarkt a umrie tam vo voze? Tramvaj bude cúvať až na Kamenné a tam zrúti Priorkmarttesco?
Celo je na tom myslim este horsie nez 7075.
TeBeCe
BRATISLAVA 25. júna (SITA) - Na bratislavskom Vajanského nábreží sa dnes ráno zrazila električka číslo 12 s nemeckým zájazdovým autobusom. Hoci nehoda vyzerala podľa svedkov hrozivo, nikto sa pri nej nezranil. Agentúre SITA to povedala bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Miháliková. Dodala, že dopravu usmerňuje polícia, no napriek tomu sa tam tvoria rozsiahle dopravné zápchy. Cesta je totiž prejazdná iba v jednom jazdnom pruhu. Polícia preto vyzýva vodičov, aby sa tomuto miestu radšej vyhli.
Copyright © SITA 2004
[25. 6. 2004 9:15:00]