Reply on: emil #25570:
Áááále, Emil, veď vieš, že to nie je pravda. Prevádzkovo nespoľahlivá bola len výhybka "Elegancia", pretože bola zle odvodnená. A káčery so slabými ČB sa dávali práve na sedmičku, ktorá vtedy chodila ešte cez tunel. ako keby to bolo riešenie...a kaby si prišiel s káčerom zo sedmičky na slabé ČB do vozovne, tak by veru pindali a to tak, že hrozne.
Ono drviva vacsina vozov s tym problem nema, ale stale sa pocita s tym, ze sa moze vyskytnut voz, ktory by to tam eventualne neustal. A kym budeme stale pocitat s tym, ze si niekto mohol odflaknut robotu, tak sa daleko nedostaneme
Len vies - sme v BA, a nikdy sa to...a tak dalej
fobust
Obnovenie trate na Stefanikovej: Napis do relacie snivajte s nami. ?