Reply on: J #25582:
Kiezby vymenili kompletne celu trat, o com ale pochybujem, pretoze bola rekonstruovana pred par rokmi. Vtedy som bol svedkom toho, ako zeriav nadvihoval panel, v ktorom su ulozene kolaje a hak (uchyt-klin zapasovany do zliabku kde je kolaj) sa vysmykol a vyletel asi 4 metre do vzuchu. Esteze tam nikto nestal, lebo by to uz nerozchodil. Vsetko sa samozrejme robilo bez uzavretia miesta, kde sa pracovalo, takze o uraz by naozaj nebola nudza.K prepadavajucej sa kanalizacii: Pocul som nazor strasieho obcana BA, ktory tvrdil, ze najvacsia chyba bola vpustit na Obchodnu eliny. Rad by som vedel, ako je to s otrasmi a ich vplyvom na podzemne priestory a klenby, ktorych je na tejto ulici pozehnane.
COLOR
Rano som o 8:32 dostal echo o nehode, vyrazil som z domu. Na zastavke Postova sme v protismere stretli akusi T6 na L11 s cielom TUNEL a o par metrov vyssie pri Sibyle sme zastali, pretoze nas vodic (L5) radil oprotiiducemu vodicovi Luckasupravy (L4), preco nejde prehodit vyhybka (klin, debil...) -> zrejme to bola prva L4 ktoru poslali obchadzkou... Tipujem ze tam stal dost dlho