Reply on: Lolita #25565:
Ja som to tušil, že sestričky majú nižšie IQ než je priemer. Čo takto dôjsť z tej Patrónky k Vojenskej 212? To nejde? Len 49? A ak je pre Teba z Patrónky do Vojenskej "dlá cesta peši" a absolvuješ ju s vyplazeným jazykom, tak si tesne pred smrťou a nemá vôbec cenu sa Tebou zaoberať, daj sa preložiť na oddelenie paliatívnej starostlivosti, ale ako pacientka! ?
Ono drviva vacsina vozov s tym problem nema, ale stale sa pocita s tym, ze sa moze vyskytnut voz, ktory by to tam eventualne neustal. A kym budeme stale pocitat s tym, ze si niekto mohol odflaknut robotu, tak sa daleko nedostaneme
Len vies - sme v BA, a nikdy sa to...a tak dalej
fero