no majstri zase sa vas obraciam s prosbou kde v tomto salamunovom h.. teda stranky mhd najdem prazdninove grafikony ha ?
Ono drviva vacsina vozov s tym problem nema, ale stale sa pocita s tym, ze sa moze vyskytnut voz, ktory by to tam eventualne neustal. A kym budeme stale pocitat s tym, ze si niekto mohol odflaknut robotu, tak sa daleko nedostaneme
Len vies - sme v BA, a nikdy sa to...a tak dalej 
A vobec, rovno zrekonstruovat celu trat na SNP, a urobit predlzenie na Mierko a Hl.stanicu
(konecne by sme mali v BA krizovatku 4 trati (aj ked asi nie odvsadial vsade) )
emil
Ked som jazdil v Beuse, ako dovod zamknutia tejto vyhybky a vyhybky na Obchodnej bola ich prevadzkova nespolahlivost, sposobena tym, ze boli v kopci. Laicky: Pri dazdi sa v zliabkoch valila voda s blatom a zanasala jazyky. Na Obchodnej sa to vyriesilo prestavbou na rozradovačku. Na SNP sa to malo urobit v ramci prestavby celeho SNP. Preto aj ta trat vyzera tak cudne (dole rekonstruovana hore nie). Diskusie o brzdach v kopci mi pripadaju blbe. Neviem ako teraz, ale za mojich cias sa po zisteni takejto zavady vyhodili ludia a slo sa do vozovne! A nikto nepindal. Dokonca sa robili kontroly vozov aby najlepsie brzdy chodili na SNP a Dubravku......