no majstri zase sa vas obraciam s prosbou kde v tomto salamunovom h.. teda stranky mhd najdem prazdninove grafikony ha ?
Ono drviva vacsina vozov s tym problem nema, ale stale sa pocita s tym, ze sa moze vyskytnut voz, ktory by to tam eventualne neustal. A kym budeme stale pocitat s tym, ze si niekto mohol odflaknut robotu, tak sa daleko nedostaneme
Len vies - sme v BA, a nikdy sa to...a tak dalej 
A vobec, rovno zrekonstruovat celu trat na SNP, a urobit predlzenie na Mierko a Hl.stanicu
(konecne by sme mali v BA krizovatku 4 trati (aj ked asi nie odvsadial vsade) )
Lolita