no majstri zase sa vas obraciam s prosbou kde v tomto salamunovom h.. teda stranky mhd najdem prazdninove grafikony ha ?
Len vies - sme v BA, a nikdy sa to...a tak dalej 
A vobec, rovno zrekonstruovat celu trat na SNP, a urobit predlzenie na Mierko a Hl.stanicu
(konecne by sme mali v BA krizovatku 4 trati (aj ked asi nie odvsadial vsade) )
Beus