Reply on: fobust #25524:
Naozaj Ti rozum stojí. Tu v Čechách sa hovorí, že "vidí to jak Hurvínek válku". Pokiaľ si majiteľom vodičského preukazu akejkoľvek skupiny, tak za návrh obnoviť premávku pred príchodom polície by Ti ho mali okamžite odobrať. To ako je len ako príklad jedného z mnohých nezmyslov. Veľmi podobné ako tá momotina, čo si vo Viedni trepol. Skús sa nad sebou zamyslieť, lebo potom budeš mať zbytočne také depresie ako včera.

fobust
Dnes maju elektricky svoj den... ?