Reply on: COLOR #25542:
Keď je čelíčko na cucky, môžu skúsiť spraviť z toho Bulwu ? .
Celo je na tom myslim este horsie nez 7075.


Ono s tou vyhybkou je problem jediny - je v kopci, a mohlo by sa stat, ze pri nasej "udrzbe" vozov tam niektory voz neustoji na celustiach a zgula sa dole SNPckom, kym bude vodic prehadzovat
A to je dovod, preco sa ta vyhybka nesmie prehadzovat
Ja keby som mal nahodou taky voz, co mi to neustoji, tak tam smarim bezpecak - tu chvilu kym vyleziem a prehodim ju, mi baterky utiahnut magnetky a zvoncek musia, navyse pri nahodenom voze (cize iducom dobijani)
(pripadne este na tu chvilu zhodim istic zvonceka, nech nebudim pozornost)
A medzi nami - ta vyhybka uz dost rokov mala mat elektricky prestavnik, kable su tam vsade natahane, vsetko pripravene, len akosi nikto nebol schopny tam ten prestavnik a tu vtaciu budku s LED-sipkami namontovat
Piol