emo: vidim ake *****iny tu pises. doporucim Ti: zamysli sa nad sebou Ty trubka neodbavena, zakup si indulonu a lesti si prirodzenie. sebe spravis dobre, inym neublizis. Tvoje myslienkove pochody... skoda reci. nemaj obavy, nebol som to ja, neholdujem totiz sebaniceniu!
, poradie sa mi zostovat nechce, ale 13:05 z Vazky smer Trnko.
J
Inak ten tunel by sme mali nechať niekedy cez leto, keď bude sucho, teplo a nebudú sa tam zdržovať bezdomovci.
Dnes 4096 alebo 4098 okolo 21:05 hradil minimálnejedno kolo L94. Keďže som nevidel pre tmu číslo, je to len približne, ale tabuľku ZV mal a mal aj BUSE transparenty.
Re #19994 Tomáš: Čo je tam pre nás?