Reply on: si #20023:
No mne by to tiež viac vyhovovalo v nedeľu ale bola tu taká požiadavka, takže preto.Tomáš: Aha, ja že si len zle okopíroval adresu.
Inak dnes som pri Redute bol a bola tam riadna zápcha. Dúfam, že keď sa to spraví to bude lepšie a že nebudú autá parkovať na novej dlažbe tak ako dnes.
, poradie sa mi zostovat nechce, ale 13:05 z Vazky smer Trnko.
J
Inak ten tunel by sme mali nechať niekedy cez leto, keď bude sucho, teplo a nebudú sa tam zdržovať bezdomovci.
Dnes 4096 alebo 4098 okolo 21:05 hradil minimálnejedno kolo L94. Keďže som nevidel pre tmu číslo, je to len približne, ale tabuľku ZV mal a mal aj BUSE transparenty.
Re #19994 Tomáš: Čo je tam pre nás?