Ja dôjdem tiež?
Tak už neviem kto príde a kto nie. Pôjdem tam a keď tam nikto nebude, tak pôjdem preč.
Inak v poslednom čase som si všimol, že vodiči akosik viac čakajú na dobiehajúcich. Aj ľudia sú akýsi lepší. Či to bude tou blížiacou sa jarou?
Tak už neviem kto príde a kto nie. Pôjdem tam a keď tam nikto nebude, tak pôjdem preč.
Inak v poslednom čase som si všimol, že vodiči akosik viac čakajú na dobiehajúcich. Aj ľudia sú akýsi lepší. Či to bude tou blížiacou sa jarou?
M: 2809/5
COLOR
Re #20021 J: 4096 tusim nema transparenty... Alebo si pletiem so 4095?
Re #20027 ja: Kludni sa, ano???