Reply on: J #20025:
v queue ziadne maily nevisia a mne dochadzaju, takze ked tak nech sa d3k0 mrkne na to ci mu nelozia niekde neake errorove hlasky v php-cku...
, poradie sa mi zostovat nechce, ale 13:05 z Vazky smer Trnko.
Emo
A ešte niečo: keby si si prečítal moj skorší príspevok, zistil by si, že elinami sa tak často nevozím, preto som sa pýtal. Lenže vysvetľuj to primitívom ako Ty!!!
A výpravu k životu nepotrebujem!!!