1885: No tá na L61 tiež nemala žiadnu tabuľu že ZV. Možno to nebol 1514 (teraz si ma úplne vyviedol z miery a nie som si istý) ale bol to určite Ik283 na L61 z 1. kolóny.
. Sorry, ale niekomu som to poslat musel.
:

Ako mohol 6285 nieco hradit ked dnes je od rana do vecera zalozne vozidlo 6241?
.
Andy
Napriklad zamestnanci...
Re #18215 Mike: Ja by som v takom pripade zavolal na dispecing. Bud poslu zalozne vozidlo, ale budu sucitit, a povedia, ze je ta doprava na nic, ako sa mi uz raz stalo.
Re #18321 Zdenko:
No ale trolejbusaci nemaju stale to iste poradie a linku. Niektori maju castejsie rovnake, niektori menej. Navyse keby aj mali to iste, tak casto mavaju iny voz.
Re #18337 J: No s tymi sanitkami je to tak, ze vozov maju neviem kolko, ale z praxi poznam, ze rychlejsie pride ludovy liecitel ako sanitka...