Niečo podobné bolo na nábreží smerom od tunela po most snp celý jazdný pruh také veľké a malé konáre polámané sú, teraz tam boli mestskí policajti a hasiči išli na majakoch dva krát po sebe teraz okolo 22 smer most snp z centra
Aktuálne Staromestská po búrke zaplavuje voda cestu smer Petržalka a všetok bordel z tej stavby kameň a hlina rovno na cestu už sa tu spomaľuje doprava takže opatrne smer most snp
Na 99% je to vozidlo polície alebo nejakého ministerstva keďže sa nedá podľa EČV nikde dohľadať.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Petto