Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Mopy #183379:
klasika, auto s električkou pri Figare
2850 na 29ke, Cyril a Metod zastavka
Cca 12.55, Neviem ci zacalo alebo doznieva, ale na Blumental dosla X3 smer Raca.

Pochvala sa skvelu jazdu 29/x 2204 a okolo 12.25 na 29/x ZV 2533

4/x 7423
9/x 7443
Mega kolóna na/za Patrónkou smer Lamač. Stojí sa až do križovatky
3371 na linke 21 problémy so zatváraním posledných dverí
Aktuálne nejaký problém s linkou 3 na Americkom námestí smer Rača.

Edit: premávka je obnovená.
Reakcia na: Viliam22 #183370:
Zavidis co? Keby niekto iny mal take moznosti, tak by to asi tiez vyuzil, nie? Ked ma k dispozicii vodica a majaky, tak ma plne pravo to vyuzit.
Reakcia na: zakaznik #183373:
Niečo podobné bolo na nábreží smerom od tunela po most snp celý jazdný pruh také veľké a malé konáre polámané sú, teraz tam boli mestskí policajti a hasiči išli na majakoch dva krát po sebe teraz okolo 22 smer most snp z centra
6719 na stanici počas búrky zasiahol strom jemne...
Reakcia na: Viliam22 #183370:
Myslíš toho, čo má vytetovaného svojho zločineckého mafiánskeho tatka?
Reakcia na: upravovač fotiek #183364:
Potetovany syn tiez chodi v protismere po Vajnorskej a nic sa mu nestane a ani sa neprizna
Drotárska cesta prerušená doprava na linke 44 jazdí sa cez Búdkovu
Reakcia na: cinskenudle #183366:
A aj preto, lebo médiá sa toho vôbec nechytia.
Aktuálne Staromestská po búrke zaplavuje voda cestu smer Petržalka a všetok bordel z tej stavby kameň a hlina rovno na cestu už sa tu spomaľuje doprava takže opatrne smer most snp
Reakcia na: upravovač fotiek #183364:
žiaľ, stále prevláda papalášizmus, ktorého sa v našich končinách tak ľahko nezbavíme
Reakcia na: upravovač fotiek #183364:
Však ja netvrdím že nie ale očividne si to môžu dovoliť kedže vedia že sa im nič nestane. Deje sa to tam pravidelne.
Reakcia na: ikarus31 #183363:
A pre nich neplatia značky? Nepoviem pol slova, keby to bolo vozidlo vybavené majákom, ale toto bolo 100% civilné auto.
Reakcia na: Mhr1 #183360:
Na 99% je to vozidlo polície alebo nejakého ministerstva keďže sa nedá podľa EČV nikde dohľadať.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.