Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Cca 12.55, Neviem ci zacalo alebo doznieva, ale na Blumental dosla X3 smer Raca.

Pochvala sa skvelu jazdu 29/x 2204 a okolo 12.25 na 29/x ZV 2533

4/x 7423
9/x 7443
Dlhé diely už reko oddnes.
Mega kolóna na/za Patrónkou smer Lamač. Stojí sa až do križovatky
3371 na linke 21 problémy so zatváraním posledných dverí
Aktuálne nejaký problém s linkou 3 na Americkom námestí smer Rača.

Edit: premávka je obnovená.
Reply on: Viliam22 #183370:
Zavidis co? Keby niekto iny mal take moznosti, tak by to asi tiez vyuzil, nie? Ked ma k dispozicii vodica a majaky, tak ma plne pravo to vyuzit.
Reply on: zakaznik #183373:
Niečo podobné bolo na nábreží smerom od tunela po most snp celý jazdný pruh také veľké a malé konáre polámané sú, teraz tam boli mestskí policajti a hasiči išli na majakoch dva krát po sebe teraz okolo 22 smer most snp z centra
6719 na stanici počas búrky zasiahol strom jemne...
Reply on: Viliam22 #183370:
Myslíš toho, čo má vytetovaného svojho zločineckého mafiánskeho tatka?
Reply on: upravovač fotiek #183364:
Potetovany syn tiez chodi v protismere po Vajnorskej a nic sa mu nestane a ani sa neprizna
Drotárska cesta prerušená doprava na linke 44 jazdí sa cez Búdkovu

upravovač fotiek

Reply on: cinskenudle #183366:
A aj preto, lebo médiá sa toho vôbec nechytia.
Aktuálne Staromestská po búrke zaplavuje voda cestu smer Petržalka a všetok bordel z tej stavby kameň a hlina rovno na cestu už sa tu spomaľuje doprava takže opatrne smer most snp
Reply on: upravovač fotiek #183364:
žiaľ, stále prevláda papalášizmus, ktorého sa v našich končinách tak ľahko nezbavíme
Reply on: upravovač fotiek #183364:
Však ja netvrdím že nie ale očividne si to môžu dovoliť kedže vedia že sa im nič nestane. Deje sa to tam pravidelne.

upravovač fotiek

Reply on: ikarus31 #183363:
A pre nich neplatia značky? Nepoviem pol slova, keby to bolo vozidlo vybavené majákom, ale toto bolo 100% civilné auto.
Reply on: Mhr1 #183360:
Na 99% je to vozidlo polície alebo nejakého ministerstva keďže sa nedá podľa EČV nikde dohľadať.
Reply on: upravovač fotiek #183361:
Nuž dúfam...

upravovač fotiek

Reply on: Mhr1 #183360:
Nie je tam náhodou kamerový systém? Stačí aplikovať objektívnu zodpovednosť.
Reply on: upravovač fotiek #183359:
Dúfam, že poznávacia značka bude pre políciu čitateľná a že ten ignorant dostane mastnú pokutu!

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.