Ale niektoré vozy sú nádherne čisté a to aj zo 4. kolóny, takže to je asi o niečom inom.
Ale aspon sme neni rasisti a mame aj cierne autobusy.
ale vy ste inteligentní, takže to pochopíte.

M: ZV 2603/2
si
Ja sa tiez v takych podmienkach nevozim (kedze nastupujem na konecnej, tak si (takmer) vzdy sadnem (aspon jedna vyhoda toho ze musim kupovat aj druhe pasmo a dlho cestujem
A ono nielen 39ny byvaju plne tak ze sa do nich je problem zmestit, takze neprovokuj zbytocne s tym ze v petrzalke chodia relativne prazne busy