Reakcia na: si #16810:
Vies, mozno ze bolo mokro a na kolajniciach bolo listie. Vcera bol taky pripad na stanici. Z predstanicneho namestia sa rozbehla elektricka v smere na Zilinsku a takmer to dolu kopcom neubrzdila.
Brzdna draha bola minimalne 40 metrov (podla stop po piesku na kolajniciach), avsak pieskoval len pravy pieskovac.


Stalo sa dakomu daco?
, ale viac neviem, pretoze som sa isiel pozriet pri PKO
M: ZV 7717/7; ZV 7799
M: ZV 1819 
M: 2820/7
Zdenko