Reakcia na: david1 #163216:
Po reko Spitalskej sa jazdne doby vyrazne natiahli, pretoze v stave predtym boli katastrofalne nevyjazditelne (na takej L4 nebol problem meskat 7-8 minut), ale dopadlo to tak, ze sme sa dostali do opacneho extremu.
MatejBA
A ako som uviedol hore moze sa stat, ze caka na dobiehajucich prave preto, ze napriklad dalsi usek trate zvladne za 3 minuty a CP mu dava 5 minut