Reakcia na: Solider #162727:
Pri akejkoľvek modernizácii by sa už konečne malo zabudnúť na to, že modernizácia je šotohračka a minimálnou premisou modernizácie by mala byť vaňa, aby v horizonte niekoľkých málo rokov nebolo v BA (samozrejme okrem DHV) vozidlo bez aspoň čiastočnej nízkopodlažnosti.
Oba prejazdy ľavé. Jazdilo by sa štandardne ako dnes, avšak meškajúca električka by mala možnosť prejsť hneď na nástupište, s vynechaním výstupišťa, čím by predbehla spoj čakajúci za zastávkou.
david1
Pri obratisku môžu dobudovať prepojenia ,aby sa vedeli vozy obehnúť.
Škoda že aj to dočasné obratisko neurobili klasické ako bolo v pláne. Pre tých cca. 7-8 rokov či koľko im bude trvať dostavanie trate by sa tam v pohode uživilo.
Mohla sa tam L6 posunúť aj dnes.