Reakcia na: Petto #162732:
Odkiaľ máš že trať je robená pre dve linky?Mne tam chýba obratisko cca. pri Technopole, kde by sa mohla točiť posilová linka na spôsob Vinohradov či Karlovky.
Po dokončení trate budú mať ráno ľudia v okolí Muchovho nám problém sa dostať do spojov.
O pár rokov týmto tempom pribúdania áut budú mosty upchaté permanentne.
... myslím ž epri nich by to nebolo až tak zlé .)
Solider
To, že Bratislava nemá aktuálne žiadny modernizačný plán, je skôr vizitkou toho, že sa ktosi priveľmi spolieha na nové vozy, ktoré nebudú. Tých 18 nových vozov, čo sa plánuje, bude stačiť akurát tak na pokrytie II. etapy Petržalky. Možno sa ešte niekedy v budúcnosti otvorí téma modernizácie T3G, keďže každý duplák, dobrý duplák.