Krátko po 8 to obnovili už, takže linky 212, 204, 209 premávajú po svojich trasách, akurát išli 212 tak cca 2 min po sebe hneď dve. Voz 1824 (reklama Banco) krátko po 8 ako PV na Hodžovom na zastávke smer Kollárko, po ani nie 5 min sa pobral preč, neviem čo tam robil, či to nebol voz z NAD za tbusy???
... myslím ž epri nich by to nebolo až tak zlé .)
Solider
To, že Bratislava nemá aktuálne žiadny modernizačný plán, je skôr vizitkou toho, že sa ktosi priveľmi spolieha na nové vozy, ktoré nebudú. Tých 18 nových vozov, čo sa plánuje, bude stačiť akurát tak na pokrytie II. etapy Petržalky. Možno sa ešte niekedy v budúcnosti otvorí téma modernizácie T3G, keďže každý duplák, dobrý duplák.