Reakcia na: Peon #162640:
tak pozri sa kým z eržky dojde 95 do Dúbravky... to niečo potrvá, áno mohli napríklad aj z 21 stiahnúť.. ale v prvom rade trebalo niečo operatívne .. tak zobrali to čo je najbližšie.. 93 šla na stanicu zjavne a zo stanice do dúbravky...
TomJ
Inak neviete, či ráno medzi 7.00 a 7.30 ide z Ružinova nejaká kačica, aby dom vedel, kedy sa linke 9 radšej vyhnúť.