Po nedávnom zavedení poobednej "zápchovej" časti 87/9 nám tu od dnešného dňa pribudla do výpravy 87/10, poobedný "židák" so štyrmi kolečkami. Koľko vozov potrebujú ešte poslať do tých zápch, kým zistia že tú linku treba seknúť v polovici a rozdeliť ju na dve samostatné linky?
TomJ
Inak neviete, či ráno medzi 7.00 a 7.30 ide z Ružinova nejaká kačica, aby dom vedel, kedy sa linke 9 radšej vyhnúť.