Reakcia na: Tomáš #16233:
Ja milujem ked si zapisu cislo linky!!!

Dufam, ze z toho nebude mat vodic zle, lebo ta zenska by si zasluzila previest nie jednu zastavku, ale rovno do Lieskovca 
Ludia si uz zvykli ze na konci Petrzalky revizori nechodia a tak na to s..u aby cvakali...

taky uz je...
.
J
Aby som aj pochválil, tak dnes na 94/1 4836 bol parádny vodič. Išiel načas a v podjazde na Hodžovom dokonca zapol na ten kúsok vnútorné osvetlenie