Reply on: d3k0 #16232:
Take zenske su najlepsie! A potom sa robia ako si zapisuju cislo!!! A hraju sa na velke damy! vrrrrrrrrrrrrr take by som vyhadzoval za jazdy:-) A co robila cely ten cas ked autobus stal na zastavke?

Dufam, ze z toho nebude mat vodic zle, lebo ta zenska by si zasluzila previest nie jednu zastavku, ale rovno do Lieskovca 
Ludia si uz zvykli ze na konci Petrzalky revizori nechodia a tak na to s..u aby cvakali...

taky uz je...
.
J
Aby som aj pochválil, tak dnes na 94/1 4836 bol parádny vodič. Išiel načas a v podjazde na Hodžovom dokonca zapol na ten kúsok vnútorné osvetlenie