Reply on: Neo #15283:
Hehe
Dik
Co sa tyka tagov - boli take poziadavky, ze ked niekto neznaly zada < alebo >, aby mu to nezrusilo cast prispevku
Dik
Co sa tyka tagov - boli take poziadavky, ze ked niekto neznaly zada < alebo >, aby mu to nezrusilo cast prispevku
. Skusam enter na nokii: t