Reply on: Tomáš #16233:
Ja milujem ked si zapisu cislo linky!!!

Dufam, ze z toho nebude mat vodic zle, lebo ta zenska by si zasluzila previest nie jednu zastavku, ale rovno do Lieskovca 
keby všetci vodiči boli takýto.

taky uz je...
.
Darro