Reakcia na: d3k0 #16232:
Take zenske su najlepsie! A potom sa robia ako si zapisuju cislo!!! A hraju sa na velke damy! vrrrrrrrrrrrrr take by som vyhadzoval za jazdy:-) A co robila cely ten cas ked autobus stal na zastavke?

Dufam, ze z toho nebude mat vodic zle, lebo ta zenska by si zasluzila previest nie jednu zastavku, ale rovno do Lieskovca 
keby všetci vodiči boli takýto.

taky uz je...
.
Darro