Reply on: COLOR #16234:
Moze tak zapisovat jeziskovi na papier! Jaaaaj ty ludia mi pripadaju jak z doby ladovej alebo neviem ako to mam nazvat!

Dufam, ze z toho nebude mat vodic zle, lebo ta zenska by si zasluzila previest nie jednu zastavku, ale rovno do Lieskovca 
keby všetci vodiči boli takýto.
Ludia si uz zvykli ze na konci Petrzalky revizori nechodia a tak na to s..u aby cvakali...

taky uz je...
.
Tomáš
Re: #16225 Darro:Hehe ty si isiel az o 08:15? Lebo ten voz tam stal uz od 07:30,teda aspon ked som ja isiel, pocitam, ze motor, lebo iba ho tak dusilo pri startovani:-I