Reakcia na: fobust #16203:
Sak keby dal na to niekto autobusakom peniaze, tak by to opravili aj zvnutra 
Na konci zastavky Tesco Vajnorska v smere do mesta je nejaky semaforovy stlpik, ale bez semaforu. Zeby sa tam tiez chystala preferencia, alebo to tam niekto zabudol?
Ale 7825 je pekne spravena, dokonca aj MG ma tichucke, huci to asi tak ako chladenie trakcakov na T6A5, iba pocut "fukot" vzduchu, ziadne pistanie ani kvilenie ako pri inych vozoch, najma kachnach. Este tak podritniky na sedadla a staci to. Tako by mali vyzarat VPcky.
M: ZV 2017
d3k0
Po Vajnorskej som videl prehanat sa kratky Tam-Bus so sedym zadkom. Zeby bolo uz http://imhd.sk/ba/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&styl=8&typ=tam_232a116&no=29&id=27302aeef1f021f2f0f7f321 opravene?
2929 je zvonku spravena velmi pekne, konecne som si ju omrkol aj zblizka