Nie, ona dosla neviem kedy na 1. kolonu bola tusim v ohrade a cez toto leto (2003) ju dotiahli do dielne (centralne dielne)-Tam kde sa robia aj plynaky
To mi je jasne, ze by to spravili aj zvnutra. Chcem vidiet dielenskeho, ktory by toho nebol schopny, ked mu to sef prikaze. Ale v tomto pripade ide naozaj o peniaze a o to rozhodnut o tom.
Sak keby dal na to niekto autobusakom peniaze, tak by to opravili aj zvnutra
Na konci zastavky Tesco Vajnorska v smere do mesta je nejaky semaforovy stlpik, ale bez semaforu. Zeby sa tam tiez chystala preferencia, alebo to tam niekto zabudol?
piatok:
2320 ako ZV na 71, videl som ho 15:22 pri Novom moste.
2401 vypadol na linke 83 pod domom sv.Martina (medzi 16:45 a 17:05). Nasledne za nim 2 buracky na Novom moste + zapchy.
Od 16:47 som cakal na Zochovej 18 min. Potom prisla kolona autobusov 1511 (39+31/5) s 22min. meskanim
, 1827 (L39) a 1830(L31). Na Slavicie udolie prisli asi s 90 sekundovym rozdielom medzi prvym a tretim.
Inak ma spoznate podla bundy (Bayern M.), ale nechodim casto do mesta.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
d3k0
Po Vajnorskej som videl prehanat sa kratky Tam-Bus so sedym zadkom. Zeby bolo uz http://imhd.sk/ba/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&styl=8&typ=tam_232a116&no=29&id=27302aeef1f021f2f0f7f321 opravene?
2929 je zvonku spravena velmi pekne, konecne som si ju omrkol aj zblizka