Hmmm som z toho lejen, ale...: ktora zo suprav 7735+36 a 7737+38 uz nema reklamu a je cisto zlta? Lebo LuBa na 7735 tusim este je, ale s Domo-m si nie som velmo isty... Ide mi o tie dopytove tlacitka, mam zdanie ze to je na cisto zltom vozni (mozno aj nie). Ja som to uz videl asi pred 2 tyzdnami, ale doteraz som si nespomenul, ktora z tychto dvoch to ma... Je to inak uplne fajne, anti-vandal, aj profilovane, palec do toho perfektne pasuje
A svieti to nadherne do modra.
A svieti to nadherne do modra.

fobust
Inac fakt je to blbost, ked napisem, ze vodic na linke a poradi takom a takom a vo voze tom a tom robil to a to a ihned ma z toho zle. Lebo niekedy chcem aj pochvalit. Ale staznost napisem velmi rad. Pocul som vsak o pripadoch, kedy sa na nejakej linke vyskytol nahodou voz, ktory jazdi bezne inde. Potom sa to sem napisalo, a vodic mal po premiach. Vobec neviem preco, lebo za to moze vypravca...